Vážení rodičia!
            Oznamujem Vám , že v zmysle § 150 ods. 8 zákona č. 245/2008 Z. z. o výchove a vzdelávaní
            (školský zákon) a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov

udeľujem
            žiakom ZŠ Bartošovce
            dňa 06.05.2024 riaditeľské voľno.

Toto riaditeľské voľno je žiakom udelené po prerokovaní a odsúhlasení zriaďovateľom ZŠ
            Bartošovce z dôvodu vzdelávania pedagogických pracovníkov školy.
            Ďakujem za porozumenie.

Deň narcisov je symbolom ľudskej spolupatričnosti a ochoty pomáhať.

Aj k nám do školy zavítajú dobrovoľníčky s označenou pokladničkou, do ktorej môžeme prispieť dobrovoľným príspevkom.

V mene organizátora, Vám všetkým ĎAKUJEME.

• Deň ZEME

Aj tento rok chceme "pomôcť" našej Zemi.

V škole si pripravíme projekty, pozrieme si náučné videa a neskôr v skupinkách spoločným upratovaním okolia našej obce. Všetko samozrejme bude závisieť od počasia.

Preto termín sa môže zmeniť. Včas budete informovaní.

• Zápis do 1.ročníka

Do fotogalérie bol pridaný nový album Zápis do 1.ročníka.

11 predškolákov prišlo na slávnostný zápis do našej školy. Naši Žiaci si pripravili program a oživili tak plnenie úloh nielen deťom,ale aj ich mamám. Tešíme sa Vás v septembri.

• SVETOVÝ DEŇ VODY

Každoročne si 22.3. pripomíname dôležitosť vody pre náš život aj pre našu planétu. Preto si v našej škole formou projektového vyučovania budeme uvedomovať túto skutočnosť. V modrom oblečení strávime celý deň trocha netradične.

Tešíme sa !

• KARNEVAL

Rozhodli sme sa tento rok uskutočniť karneval v škole. Veríme, že to bude super vec.

Tešíme sa na zaujímavé a kreatívne masky.

• Používateľské kontá

Je možné, že niektoré časti stránky uvidíte len po prihlásení. Ak ste Vaše heslo zabudli, prosím použite odkaz “Neviem prihlasovacie meno alebo heslo” a zadajte Váš email. Ak ste heslo zo školy ešte nedostali, prosím počkajte, kým škola systém rozbehne.

Piatok 3. 5. 2024